Titan Jel, Orjinal Titan Jel Penis Büyütücü Krem, Titan Gel Titan Jel, Orjinal Titan Jel Penis Büyütücü Krem, Titan Gel

Uzmanlar tarafından mucizevi bir ürün olarak nitelendirilen Titan jel, tamamen doğal bitki ve bileşenlerden elde edilmiştir. Penise uygulandığı anda direkt olarak peniste yer alan damarlara etki etmektedir. Peniste yer alan damarların genişlemesini sağlayan Titan jel, bu sayede kan akışının hızlanmasını gerçekleştirmektedir.

İlişki esnasında hassasiyeti arttıran Titan jel, kısa süre içerisinde normalden daha uzun ve hacimli bir görünüme sahip olmayı sağlamaktadır. Bunun yanında ereksiyon anını daha uzun bir süreye çıkarmakta olup erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Titan jel, ilk ay itibari ile 2 cm peniste uzama ve kalınlaşma meydana gelmektedir. 3 ay ile birlikte ortalama olarak normalden 5 cm daha uzun ve kalın hale gelmektedir. Verilen bu istatistik, kişinin bünyesine göre değişkenlik gösterebilir, daha uzun ve kalın olmasını sağlayabilir. Titan jel kullanım vaktini, kişi kendisi belirlemektedir. Ancak gün içerisinde 2 defa kullanılması gerekmektedir.

Titan Jel Kullanımı: Titan jel’i kullanmak için öncelikle yapmanız gereken Titan jel krem den elinize bir miktar alarak penisin uç tarafına gelmeyecek şekilde her yerine sürmek ve masaj yaparak deriye yedirmektir. Ürünü uyguladıktan sonra penisiniz de ereksiyon hissi oluşması ile birlikte aralıksız 5 dakika boyunca masaj yapmaya devam edin. Bir sonraki uygulamaya kadar penisinizi ıslatmamaya çalışınız.

Credits:

Titan Jel, Orjinal Titan Jel Penis Büyütücü Krem, Titan Gel

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.