KIBRIS TRANSFER eRCAN HAVALİMANI TRANSFER - Telefon: 0850 500 20 80 - 0533 857 75 85

Kıbrıs adasında yer alan acente olan firmamız Kıbrıs’ta transfer hizmetlerini bünyemizde ve Ercan Havalimanı Transfer ofisimizden yöneterek misafirlerine başarılı bir şekilde sunmaktadır. Transfer firmamızın son model vip araçlarla siz saygı değer misafirlerimize taşımacılık hizmetini sorunsuzca sunmaktayız. Kıbrıs’a gelen misafirlerimiz ulaşımlarını çoğunlukla taksi ile yapmak durumda kalmaktadırlar. Buna neredeyse zorunlu oldukları için taksi metreye göre ödeme yapmaktadırlar. Bu sebep ile transfer şirketimiz Kıbrıs ziyaretinizde sizi en ucuz ve en ekonomik hatta en rahat koşullarda seyahatinizi yapmanız için kendini her geçen gün biraz daha geliştirmekte ve yeni araçlarla genişletmektedir. Transfer Şirketi olarak profesyonel kadrolarımız ile beraber siz değerli müşterilerimize en iyi şartlarda hizmet sunmaktayız.

Bizler geniş vip araç garajına sahip olan Kıbrıs’ın en gözde transfer şirketidir. Bu sebep ile en ekonomik ve sizi en iyi şartlar altında adresinize götürecek transfer hizmetini sizlere bizler sunabiliyoruz. Elimizde yer alan araçlar ile yaptığımız Kıbrıs Transfer hizmetleri sayesinde yolcu sayılarına göre en son model ve en konforlu araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.