0543 544 53 48 İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM

İstanbul'da Satıyoruz Düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınız değerini seçerseniz seçeneklerinizden biriyle irtibata geçip eşyalarınızın resimlerini whatsapp, mail veya Tıkla teklif seçeneklerinden birisi ile göndereniz durumunda 5 dakika içinde fiyat teklifimiz sağlayacak. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda adresinize araç sevk ediyoruz. Eşyalarınızı yaptırmak ve getirtmek için işlemeye başlıyoruz. Whatsapp İletişim: 0543 544 53 48 Çalışma Saatlerimiz: 08.30 - 23.30

Türkiye nufusunun büyük bir kısmı iş ve çalışma imkanlarından ötürü İstanbul’da yaşamayı düşünüyor. Belli bir yaşa geldikten sonra gerek üniversite dolayısıyla gerekse çalışma amaçlı gençlerimiz kendi başlarına İstanbul’a yerleşiyorlar. İstanbul'da öğrenim görmekte olan gençlerimiz belli bir süre sonra yurtlardan ayrılıyorlar. Bir kaç arkadaş toplanıp bir eve çıkmak istiyorlar. İşte tam bu noktada İstanbul İkinci EL Eşya Alanlar olarak biz devreye giriyoruz. Her ne kadar bekar evi yada öğrenci olarak isimlendirilen bu evlerde de temel ihtiyaç olarak bulunması zaruri eşyalar vardır. Bu eşyaların sıfırını almakta hem öğrenciler hem de yeni işe girmiş gençlerimiz zorlanıyor. Bu sebeple ikinci el eşya satan yerlere gidiyorlar. İstanbul İkinci EL Eşya'da ihtiyaç duydukları her eşya'yı bulmaları mümkün. İkinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya, ikinci el bilgisayar, ikinci el baza, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çekyat vb. tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için bizler varız. Tüm ihtiyaç sahipleri vermiş olduğumuz hizmetten memnunlar.

Evlerin en temel ihtiyaçlarından olan beyaz eşyalar Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın vb. en önemli beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir. Buna göre İstanbul Beyaz Eşya Alanlar olarak kesinlikle 4 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya'da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. 2. EL Beyaz Eşya Alanlar 32 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.

Günümüz teknolojisine sahip olmak gibi eşyalar artık lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Yeni nesil artık elektronik ve teknoloji ile ilgilidir. Her gün yenilenen teknolojik ürünlerin takibini yapmakta zorlanır. Teknoloji hayatımızın bir parçası olduğu gibi çok ta masraflı olmaya başladı. Bu durumda bütçesi yeterli olan vatandaşlarımız yeni bir teknolojik ürün çıkması durumda hemen yenisi alıyor. Orta gelir düzeyi vatandaşlarımızın bunları alma gücü olmadığı için ikinci el ürünlere yönelmektedir. İkinci El LCD TV, Plazma Tv, Cep Telefonu, Tablet, Dizüstü Bilgisayar, Müzik seti, Playstation, Xbox, Profesönel kamera gibi tüm teknolojik ürünler kapınızdan nakit alıyoruz. 0543 544 53 48

EŞYALARIMI SATMAK İSTİYORUM

ALANLAR

2.EL EŞYA ALANLAR

EŞYA SATIM YAPAN YERLER

EŞYAMI SATMAK İSTİYORUM ALIN

ESKİ EŞYA SATIYORUM ALMAK İSTEYEN VARMI

Created By
omer yildiz
Appreciate

Credits:

İkinci El Eşya Alanlar

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.