Kimlik bildirimi, Otel Programı

HMS (Hotel Management System), sizlere günümüzde otel yönetim ve işletim konusunda en modern gelişmelerin uç noktası olarak karşınıza geliyor. Türkiye’nin ilk mobil otel programı olan HMS ile otellerinizde bütün girdi-çıktıları, işlemleri, rezervasyonları, fatura işlemleri ve bunun gibi bir sürü elle yapması yorucu işlemleri tek bir noktadan halletmenizi sağlıyor. Anlaşılır ve kullanımı kolay ara yüzü sayesinde otelinizin bütün yönetimi küçük bir çocuğun bile yapabileceği kadar kolaylaştırıyor.

Cep telefonu, tablet, bilgisayar ve benzeri birçok alet ile android, windows, IOS, Linux ve daha birçok işletim sistemine uyumlu olan HMS sayesinde otel yönetimi daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve zevkli bir hâle geliyor. Türkiye’nin ilk mobil apart programı olan HMS ile yapması uğraştıran birçok işlem adeta oyun oynarcasına zevkli kolay oluyor.

Ek lisans ücreti talep edilmeyen HMS’nin saymakla bitmeyen onlarca özelliği mevcut. Çevrimiçi ve yerinde teknik destek sağlanan bu uygulamada kimlik bildirim, otomatik güncelleme sistemi, düzenli yedekleme ve bunun gibi birçok teknik detay mevcut. Aklınıza gelebilecek her türlü işlemi sisteminde barındıran HMS, küçük ve orta otel şirketlerinin yönetiminde vazgeçilmez bir program.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.