Bizon Jel Türkiye Resmi Satış - 0312 240 4005 bizon jel nedir

Bizon Jel Nedir

Bizon Jel Nedir bundan biraz bahsedelim. Öncelikle 1 kutu içeriside 5 adet mevcuttur. 5 Kutu yapklaşık 10 günde bitmektedir. Erkekler için imal edilmiş bir jeldir. Kesinlikle çocukların olduğu yerlerde saklamayınız.

Bizon Jel Nasıl Kullanılır

Bizon jel günde 1 kez kullanılmaldır. Ürün kullanmadan önce aç yada tok olmanız farketmez. Kullanma dozajını aşmamanız gerekmektedir. Penis kullanmadan önce su ile temizlenmeli ve kurulanmalıdır. Bizon jel herhangibi yan etkisi olan bir ürün değildir. Sağlık açısından bir problem teşkil etmez. Mendil şeklindedir.

Bizon Jel Fiyatı

Ürünün 1 kutusu 79 TL'ye satılmaktadır. Ürün adeti arttıkça fiyat düşmektedir. Örneğin 3 kutu bizon jel almak isteyen birisi 199 TL ödeme yapmaktadır. Bu ürün sizlere yollanırken yanında faturası ve içerisinde kullanma kılavuzu ile gönderilmektedir. Kullanıcılardan şimdiye kadar kötü bir yorum almadık. 1-2 iş gününde aras kargo ile sizlere ulaşan bizon jeli ister nakit istersenizde kredi kartınız ile kapıda ödeme yaparak alabilirsiniz..

Bizon Jel Sipariş

Jelden sipariş vermek istiyorsanız 0312 240 40 05 numaralı telefon hattını arayınız.

Bizon jel nedir, ne işe yarar, kullananlar, yorumlar, fiyatı, faydaları, zararları, orjinal, kullanımı

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.