Loading

LUCY Creative x Designblok Oficiální dodavatel Designbloku 17

Jsme kreativní, sehraný tým, jehož součástí jsou kreativci, fotografové, videografové, stylistky, retušéři, grafici i produkční. Díky tomu pro vás dokážeme vytvořit originální kampaň, kterou nemá nikdo jiný. Spolupracovat spolu můžeme na vizuálech pro váš e-shop, grafickém ladění webu, přípravě všech propagačních materiálů nebo look booků.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí letošního ročníku Designbloku jako oficiální dodavatel vizuálů z celé akce.

Openstudio

Během trvání Designbloku jsme zachytili celkovou atmosféru akce, fotili módní přehlídky, točili rozhovory s osobnostmi a soustředili jsme se i na ty nejmenší detaily instalací.

Instalace značky Brokis

Kvalitní fotografie a videa jsou základem každé úspěšné značky. Na nás se můžete maximálně spolehnout, připravíme pro vás originální vizuální obsah na míru vašemu produktu. Podle odborných studií se navštěvník vašeho eshopu již v prvních pěti sekundách rozhodne, jestli nakoupí. Tzn. na první pohled musíte klienta zaujmout tou správnou fotografií. Také příspěvky na sociálních sítích fungují lépe, když k textu máte ten správný vizuál.

Před zahájením akce jsme společně s DB a Czech Designem připravili několik video teaserů, ve kterých jsme navštívili několik českých designerů.

Videa si můžete prohlédnout zde..

Více z našeho portfolia najdete na našem webu www.lucycreativeagency.com

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.