AVŞA ADASI AVŞA

AVŞA SAHİL

Avşa adası marmara denizi içerisinde yer alan en güzel tatil adası olarak öze çarpmaktadır. Avşa istanbul ve diğer marmara bölgesi illerine yakınlığından dolayı tatilciye cazip gelmektedir.

Tatil amaçlı gidilen gözde yerlerden biri olan avşa adası fiyat konusunda avantajlı uygun konaklama alanları vardır. Her sene yaz dönemi haziran ayı itibariyle başlayan sezon okulların tatile girmesiyle birlikte doluluk yaşanmaya başlar.

Avşa otelleri ve motellerinde rezervasyon yapılmadan gidilmesi durumunda yoğun tatil döneminde aksaklıklar ve oda karışıklığı yaşamanız ihtimaldir. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için seçmiş olduğunuz otelin telefon numaralarından iletişime geçip gitmek istediğiniz tarihleri görevli kişiyle netleştirip rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Denizi ve kumsalın güzelliği güneşle birleştiğinde keyif alacağınız mutlu bir tatil geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Avşa görsel açıdan doğası ve temiz deniz suyuyla sizleri karşılamaktadır. Her yaz dönemi temmuz ayı ve bayram tatillerinde aşırı bir yoğunluk yaşanmakta olup haziran başı ve ağustos dönemleri daha sakindir.

Avşa Adası

Gece hayatından bahsedecek olursak avşa her anıla dolu dolu yaşanası ve geceleri sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin devam ettiği bar club ve tavernaların siz tatilcilere hizmet vermektedir.

Gece hayatı için mekanları saat 22:00'da müzik yayınına başlar. Sahil üzerinde yer alan barlar ve türkü evlerinde başlayan hareket gecenin ilerleyen saatlerinde avşa merkezine 5 dk. mesafe uzaklıktaki tanz disco, liatris ve arena'ya doğru devam etmektedir.

Sahilde yer alan mekanlarda giriş ücreti alınmamaktadır. Diskolarda durum biraz daha farklıdır. Saat 00:00'a kadar ücretsiz giriş olup özle partiler ve 00:00'dan sonda ise biletli giriştir.

Gece Hayatı

Ucuz tatil ve avantajlar için rehber olan avşa sitemizde sizlere tüm pansiyon motel ve otellerin listesini detaylandırılmış bilgileriyle birlikte kapsamlı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. tarafımzca derlenmiş olan bu sitede işletmelere ait telefon numaralarıyla birlikte ada hakkında bilgilerde yer almaktadır. Avşa adasına nasıl gidilir ve gemi seferleriyle ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yer verdik.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.