Lipmax - Lipmax Ruj- Lipmax Dudak Dolgunlaştırıcı - Lipmax Ruj Sipariş Resmi satış ve sipariş

Lipmax Ruj

Yağ bazlı içerik bulunmamaktadır ve tamamen organiktir. Amerika ve Avrupa’da kendi kategorisinde en çok satan mat ruj olma özelliğine sahiptir. 3 aşamalı özel formülü sayesinde düzenli kullanımda kalıcı etki görebilirsiniz. 1. Aşama: Etkili içeriği sayesinde dudaktaki kan dolaşımını hızlandırır ve anlık büyüme sağlar. 2. Aşama: İçeriğindeki wax sayesinde dudağınızdaki çatlaklıkların ve boşlukların dolmasını sağlar. 3. Aşama: İçeriğindeki bitki özleri mineralleri sayesinde dudaklarınız dolgunlaşırken yenilenir, beslenir ve yapılandırır.

Lipmax Kullanımı

Uygulama öncesi herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 4 kata kadar dolgunlaştırır ve anında etki gösterir. 30 saniye içinde farkı görebilirsiniz. Pürüzsüz soft görünümü sayesinde çatlaklıkları doldurarak ipeksi dudaklara sahip olursunuz.

SUYA DAYANIKLIDIR!

Son dönemin trendi mat renkleri de dudaklarınızda taşıyarak dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Likit yapısı özel ucu sayesinde taşırmadan veya bulaştırmadan kolay uygulama yapabilirsiniz. 24 saat kalıcılığı ile dolgun görünüm tüm gün sizinle olur.

6 özel renk seçeneği ile her tarza her yaşa hitap etmektedir. Hiçbir zararı veya yan etkisi bulunmamaktadır ve tamamen organiktir. 1 kutu Lipmax Likit Ruj ortalama 2 aylık kullanım içindir. Dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

Lipmax İçeriği

Lipmax Likit Ruj tamamen organiktir ve hiçbir yan etkisi veya zararı yoktur. Yapışkanlık hissi vermez ve günlük kullanıma uygundur. Doğal wax ile pürüzsüz görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Etkisi 24 saat boyunca devam eder ve tazelenme gerektirmez.

Tanıtım amaçlıdır ve kısa süreliğine Türkiye’ye giriş yapmıştır. Stoklarla sınırlıdır.

Created By
Lipmax Sipariş
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.