sefaköy evden eve nakliyat sefaköy evden eve nakliyat=0532 344 13 46

SEFAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
SEFAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Firma olarak kurulduğumuz günden beri amacımız sektördeki yanlış anlaşılmaların önüne geçerek sizin değer verdiğiniz eşya ve ekipmanlarımızı güven içinde değişik yada belirlediğiniz noktalara taşımacılık yada teslimat işlemlerini sağlayarak.....ve işinize katı sağlamaktır. Flomuz bu sebeple her geçen gün gelişerek farklı sektörlere 'de hizmet verebilicek şekilde güncellenmektedir. Kadromuzu bu değerlere önem verebilen bilinçli kişiler ve uzman ekiplerle seçici bir şekilde oluşturmakta bize büyük katkılar sağlamıştır. Evden eve nakliyat yada ofis taşımacılığında zaman problemini ortadan kaldırmak için firma bünyemizde farklı boylarda bir çok hangar ve depo tipimiz mevcuttur.

SEFAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

1992 yılında Sefaköy merkezli olarak kurulan firmamız, kurumsal bir özelliği taşımaktadır. Firmamız nakliyat için olmazsa olmaz olan ve taşeron nakliyatçılardan ayıran, k-1, k-2 ve k-3 yetki belgelerine sahiptir. Kısa bir süre içerisinde büyüyen ve gelişen firmamız, şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunmaya başlamıştır. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız, geçmişten günümüze kadar vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

SEFAKÖY EVDEN EVE NAKLİYE

Güven ve kalitenin oldukça önemli olduğu firmamız’da, hedef ve ilkelere bağlı kalarak hizmet verilmektedir. En iyi hizmet prensibi ve Avrupa standartlarında hizmet veren firmamız, tamamen profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Çalışanlarımız, işinin eğitimi almış ve hizmet konusunda en ufak taviz vermemektedir. Sefaköy evden eve nakliyat firmamız, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve sigortalı nakliye hizmeti vermektedir.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.