Kurye Hizmetleri

Günün her saatinde beylikdüzü motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Dilovası'nda günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz. Dilovası'dan İstanbul'un her semtine her türlü motorlu kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın Dilovası Kurye hizmetini sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dk içerisinde teslim alınacaktır.

Dudullu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Dudullu geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Dudullu Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Dudullu Normal Motorlu Kurye Hizmeti :180-210 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Dudullu Express Motorlu Kurye Hizmeti : 120-180 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Dudullu Vip Motorlu Kurye Hizmeti : 60-120 dk. aralığında teslim edili. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.

Eminönü'nde günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz. Eminönü'nden İstanbul'un her semtine her türlü eminönü kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.