ŞİFA VAİLLANT SERVİSİ 488 11 11 kısa sürede servis kalitesi

Ülkemizde faaliyet gösteren ve iklimlendirme, ısıtma sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Vaillant, kombi ve klimalarıyla gönüllerde taht kurmuştur. Lider firma son teknolojiyi yakından takip ederek geliştirdiği ürünleriyle vazgeçilmezimiz olmuştur. Vaillant kombi ve klimalar yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız cihazların başında geliyor. Bu cihazların son teknoloji ile üretiliyor olmaları arıza yapmayacakları anlamına gelmiyor. Arıza yapmalarını önlemek için de yılın belli dönemlerinde bakımlarını yaptırmak gerekiyor. Vaillant, geniş servis ağıyla satış sonrası da müşterilerine hizmet veriyor.

En Uygun Kombi Klima Servisi

Şifa Vaillant Servisi’ne Hizmet Konusunda Güvenin!

• Şifa Vaillant Servisi kombi ve klimalarınızın bakımlarını profesyonel kadrosuyla gerçekleştiriyor. Haber vermeniz durumunda adreslerinize gelen teknik ekip, öncelikle kombi ve klimalarınızı kontrollerden geçiriyor. Bakımlar esnasında ortaya çıkan aksaklılar gideriliyor ve gerekli onarımlar yapılıyor. Yedek parçalar kısa zamanda değiştirilerek yerine takılıyor. Şifa Vaillant Servisi cihazlarınız ile ilgili her tür problemi çözüyor.

Müşteri memnuniyetine önem veren Şifa Vaillant Servisi, şikayetiniz olduğunda veya bilgi almak istediğiniz konular için arayabilirsiniz. Uzman kişilerden oluşan teknik kadro en kısa sürede sorunlarınızı dinleyerek sorularınıza yanıtlar verecek ve sizleri memnun edecektir. Her zaman tüketicilerini düşünerek hareket eden firmamızı dilediğiniz zaman arama seçeneğine sahip olduğunuzu unutmayınız.

Şifa Vaillant Kombi Klima Servisi

Şifa Vaillant Servisi’nden Alabileceğiniz Hizmetler

  • Vaillant kombilerinizin yılda bir kez gereken bakım hizmetini
  • Vaillant klimalarınızın yılda bir kez gereken bakım hizmetini
  • Vaillant klimalarınızın sökülmesi hizmetini
  • Vaillant klimalarınızın takılması hizmetini
  • Vaillant kombinizde meydana gelen tüm arıza durumlarının çözümlenmesi hizmetini
  • Vaillant klimalarınızda meydana gelen tüm arıza durumlarının çözümlenmesi hizmetini
  • Vaillant kombi tesisatınızın gerekli olan bakım hizmetini alabilirsiniz.
Firmamız tarafından sunulmakta olan bu hizmetler güvencemiz ve garantimiz altındadır. Şifa Vaillant Servisi olarak amacımız uzun yıllardır sizleri memnun edebilmek ve her bir sorununuzda beklentinize yanıt alabileceğiniz faaliyetler sunabilmektir. Bu açıdan da görevimizi layığı ile yerine getirmek amacı ile her daim huzurlarınızdaki yerimizi alacağız ve sizleri kesinlikle mağdur etmeyeceğiz. Memnuniyeti yaşama konusunda tereddütleriniz oluyor ise bize her açıdan güvenebilirsiniz.
Şifa Vaillant Servisi olarak her şeyden önce amacımız kullanıcılarımızı çalışmalarımızla mağdur etmek yerine memnun etmektir. Bu sebeple de sektörümüzde her daim var olacağız.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.