Gebze Evden eve nakliyat Ekintaş kocaeli izmit 0262 654 04 09--0541 371 07 09

Ekintaş Evden eve Nakliyat

Ev tasima ve profosyonel baglamda isler yapan kurumuz ile her zaman en guzel nakliyat firsati yakalamaniz mümkündür.

Evden Eve Nakliyattan önce anlaştığınız firmanız sizin için bir gününü rezerve ettiği için artık o gün için gelebilecek iş taleplerini size verdiği söz nedeni ile geri çevirecektir. Bu nedenle nakliyat firmaları sizin taşınmadan caymanız durumunda zararını aldığı kapora ile tanzim eder. Bu durum evden eve nakliyat dışında daha bir çok sektörde bulunmaktadır. Kapora verirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

1.Kapora ödemelerinde ya banka aracılığı ile ödeme yapın yada sözleşme yaptıktan ve ödeyeceğiniz kaporayı sözleşmede belirtikten sonra ödeyin.

2.Şehirler arası evden eve nakliyat için kapora ödemelerinde çok dikkatli olun. Kaporayı öderken firma sahibinin dışında başka isimlere yapmayın. Sizde firmadan taşınmadan cayması durumunda kaporanızı kolayca geri alabileceğinizi garanti altına alın.

3.Kapora ödeyeceğiniz firmaları özellikle iyi araştırın. Öyle her firmaya kapora ödemeyin. Firmadan sizde kaporayı ödemeden önce yetki belgeleri ve firma vergi levhası gibi belgeleri talep edin böylece kime ödeme yaptığınızı bilirsiniz.

kocaeli evden eve taşımacılık için bizi arayınız

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.