Çayırova Evden Eve Nakliyat - 0507 703 08 01 Çayırova evden eve taşımacılık- çayırova şehirler arası evden eve nakliyat - çayırova şehir içi evden eve nakliyat 0507 703 08 01 - 0262 644 01 43

0507 703 08 01 - 0262 644 01 43 - www.kocaeliguvennakliyat.com

Çayır ova Evden Eve Nakliyat - Çayırova Evden Eve Taşımacılık

Firmamız Kocaeli Güven Nakliyat Çayırova'da şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat yapmak üzere sizlere hizmet vermektedir. Firmamız 80'li yıllarda Çayırova'da o zamanlar kuru yük taşımacılığı ile birlikte bu işi yaparken zamanla kuru yük taşımacılığından ziyade sadece evden eve işini yapmaya başlamıştır. Tabi ki yıllarca bu işi yapmanın verdiği deneyim ile birlikte yaptığımız teknik araştırmalar sonucu, eşyalarınızı en iyi koruyacak malzemeleri kullanmaya başlamış ve çok iyi sonuçlar almış bulunuyoruz. Mukavemeti yüksek darbeyi sönümleyen baloncuklu naylonlarımız ile eşyalarınızı tamamen sarıyor, baştan sonra kırmızı renkli bir taşıma yapıyoruz. Daha sonra kapalı çelik kasalı araçlarımızın içerisine eşyalarınızı istifliyor ve gideceği yere naklini gerçekleştiriyoruz. İyi bir istiften sonra eşyalarınızı yeni evinize yerleştirirken istediğiniz dizaynı veriyor, dolaplarınızı ve beyaz eşyalarınızın kurulumunu yeniden yapıyor size bu şekilde teslimatı sağlıyoruz. Ardıncan ufak bir müşteri memnuniyet anketinden sonra evinizden ayrılıyoruz. Bizler Kocaeli Güven Nakliyat olarak kaliteyi her zaman ayağınıza getiriyor ve aynı hizmeti sizlere Türkiye'nin seksen bir ilinde sunuyoruz.

Eşyalarınız bu şekilde bir ambalajlama ile taşınmaktadır. Bu malzemeler kalın ve kolay yırtılmazlar. Sürterek dahi eşyalarınızı taşısanız kolay kolay yırtılmazlar. baloncukları üzerinde araba dahi geçse patlamazlar.

İyi bir istif taşımada herşeydir. Özellikle eşyalarınız uzun yola gidiyorsa ve istif kötü yapılmışsa büyük felaketlerle karşılaşılabilir. Çünkü araç seyir halindeyken meydana gelen vibrasyonlar ve aracın girdiği çukurlar, yoldaki kot farkları hep eşya üzerinde baskı meydana getirecek ve eşyaların kırılmasına sebep olacaktır. Bunların önüne geçmek için istifin bilinçli olarak yapılması ve neyin nereye konulacağının iyi bilinmesi gerekmektedir. Bu işi de ancak profesyoneller yapabilmektedir.

www.kocaeliguvennakliyat.com

Credits:

Çayırova Evden Eve Nakliyat

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.